ورلدموزیک

سایت ورلد موزیک در تاریخ1 اسفند  96 شروع به کار کرده

ورلدموزیک، دانلود آهنگ و موسیقی برای نسل جوان

 

رسانه ورلدموزیک کامل­ترین مجموعه آهنگ‌ها را از هنرمندان جوان و محبوب شما جمع آوری کرده و همواره جدیدترین آهنگ‌های منتشر شده را به کاربران خود ارائه میکند. شما می­توانید با مراجعه به سایت علاوه بر انتخاب یکی از گزینه­‌های پیشنهادی صفحه اول مانند جدیدترین آهنگ‌ها، موزیک‌ویدیوها، آلبوم‌ها و استفاده و دانلود آهنگ از world-music.ir کاملا رایگان است و برای دانلود آهنگ جدید و استفاده از پخش آنلاین موسیقی نیازی به ثبت­ نام در وبسایت نیست.

دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم

 

صدها آهنگ جدید ایرانی و خارجی در ورلد موزیک وجود دارد. آهنگ‌های مورد­علاقه خود را دانلود کنید، آهنگ‌های جدید را پیدا کنید و میجموعه‌ای کامل در پلی لیست خود بسازید.

 

پخش آنلاین و آنی آهنگ‌ها

 

در رسانه world-music.ir میتوانید در تمام قسمت‌های سایت، قبل از دانلود، ابتدا آهنگ مورد نظر خود به صورت آنلاین پخش کرده و در صورت تمایل اقدام به دانلود فایل صوتی آهنگ نمایید.

یک پلی‌لیست جذاب بسازید!

 

شما میتوانید پلی‌لیست‌های متفاوتی ایجاد کرده و آهنگ‌های جدید یا خاطره‌انگیز مورد نظر خود را به راحتی به پلی‌لیست‌های خود اضافه نمایید.

آخرین آلبوم‌

از جدیدترین آلبوم‌های این هفته  باخبر شوید و براحتی آن‌ها را در فهرست آلبوم‌های پلی‌لیست خود قرار دهید.

سبکت رو انتخاب کن

شما می­توانید در با انتخاب فهرست آهنگ‌ها را براساس سبک مورد­علاقه­‌تان یا انتخاب سبک لحظه‌ای خودتان، صدها انتخاب برای گوش کردن و لذت بردن داشته باشید!

 

آهنگ‌های جدید در راهند!

 

بدنبال دانلود آهنگ جدید در وبسایت‌های دیگر نباشید! ,ورلد موزیک شما را از جدیدترین آهنگ‌هایی که در راه هستند هم باخبر می کند. “به زودی در ورلدموزیک” را حتما دنبال کنید.